[EN]

Logo UJUniwersytet Jagielloński w Krakowie
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej
30-387 Kraków, ul. Gronostajowa 7

www.geo.uj.edu.pl
Struktura
Edukacja
Nauka
Publikacje
Varia
Dla studentów
Dla doktorantów
Konsultacje

Wszyscy pracownicy
Profesorowie emerytowani
Profesorowie tytularni
Samodzielni pracownicy naukowo-dydaktyczni
Młodsi pracownicy naukowo-dydaktyczni
Doktoranci

Godziny konsultacji pracowników i doktorantów

dr hab. Jarosław Balon

Zapraszam na konsultacje:
wtorki 11.00 - 12.00.
czwartki 13.30 - 14.30.
Uwaga! Konsultacje odbywają się wyłącznie w pokoju L011A (obok sekretariatu studenckiego). Studentów (poza własnymi magistrantami) NIE PRZYJMUJĘ w gabinecie 2.39.

mgr inż. Łukasz Beluch

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą e-mailową

mgr Anita Bernatek-Jakiel

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową

dr hab. Elżbieta Bilska-Wodecka

Konsultacje w sesji poprawkowej dla studentów i doktorantów
5 września – godz. 9.30-11.00
7 września - godz. 11.00-12.30
14 września - godzina zostanie podana w późniejszym terminie
21 września - godz. 9.30-10.30

Urlop od 25 lipca do 31 sierpnia.

dr hab. Anita Bokwa

Konsultacje w semestrze wiosennym r.a. 2015/2016:
poniedziałek, godz. 15:00-16:00
środa, godz. 10:00-11:00

pok. 3.18 (III piętro)

mgr Dominika Ciaranek

Terminy najbliższych konsultacji (pokój 3.14):

13 kwietnia (środa) - 16.00-17.00
20 kwietnia (środa) - 16.00-17.00


Zachęcam także do konsultowania się drogą e-mailową.

mgr Marek Ciechowski

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą e-mailową.

prof. dr hab. Boleslaw Domański

Pokój 3.29 III piętro
Konsultacje w miesiącu czerwcu 2016:
9 czerwca (czwartek) 14.00-15.00
14 czerwca (wtorek) 11.00-12.00
16 czerwca (czwartek) 14.00-15.00
22 czerwca (środa) 13.00-14.00
29 czerwca (środa) 13.00-14.00
Dodatkowe konsutacje po 9 czerwca możliwe do umówienia mailowo.

dr hab. Marek Drewnik

Konsultacje/dyżury dla studentów w okresie 20 VI - 31 VIII 2016 r.
20 VI (pon) 9.00-10.00
22 VI (śr) 12.00-13.00
28 VI (wt) 14.00-15.00
12 VII (wt) 12.00-13.00
14 VII (cz) 8.00-9.00
4 VIII (cz) 10.00-11.00
25 VIII (cz) 12.00-13.00
(Pokój 2.33 w IGiGP UJ)
UWAGA: zmiany dyżurów lub ich odwołanie są ogłaszane na stronie http://www.geo.uj.edu.pl/

dr Jarosław Działek

pokój 3.21

konsultacje w semestrze wiosennym 2015/16
wtorek - godz. 10:30-11:30
środa - godz. 12:00-13:00

dr Robert Faracik

Konsultacje:
24 maja 2016 (wtorek) - godz. 9.00-10.00
1 czerwca 2016 (środa) - godz. 10.00-11.00
6 czerwca (poniedziałek) - godz. 9.00-10.00
8 czerwca (środa) - godz. 10.00-11.00
16 czerwca (czwartek) - godz. 9.00-10.00
20 czerwca (poniedziałek) - godz. 9.00-10.00
23 czerwca (czwartek) - godz. 9.00-10.00
27 czerwca (poniedziałek) - godz. 9.00-10.00

--------------------------------------

mgr Paweł Franczak

p. 2.20
Poniedziałki: 14.00-15.00

mgr Agnieszka Gajda

Konsultacje:
w razie potrzeby proszę o kontakt mailowy.

dr Jadwiga Gałka

Wtorek 11.00-12.00
Środa 10.00-11.00
Pokój 3.48

W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy: jadwiga.galka@uj.edu.pl

prof. dr hab. Krystyna German

KONSULTACJE
po uzgodnieniu drogą elektroniczną

dr Katarzyna Gorczyca

konsultacje w semestrze wiosennym 2015/16
poniedziałek godz. 10.00-11.00
wtorek godz. 11.00-12.00
Pokój 3.21

dr Elżbieta Gorczyca

konsultacje w czerwcu 2016
17.06 - godz. 12-13
21.06 - godz. 14-15
27.06 - godz. 11-12
lub po wcześniejszym umówieniu drogą mailową

prof. dr hab. Zygmunt Górka

wtorek: 10.00 - 11.00
(pok. 3.38)

mgr Ewa Grabska

Czwartek: 11.00-12.00 (pok. 3.44)

dr Robert Guzik

Szanowni Państwo,
Konsultacje (pok. 3.27) - czerwiec 2016:
09.06 - 12:00-13:00
10.06 - 12:00-13:00
14.06 - 12:00-13:00
20.06 - 11:00-12:00
22.06 - 11:00-12:00

dr hab. Krzysztof Gwosdz

TERMINY KONSULTACJI W OKRESIE WAKACYJNYM I SESJI POPRAWKOWEJ (VII-IX 2016):
Piątek 15 lipca godz. 14.00-16.00
Czwartek 1 września godz. 12.00-16.00

będę niedostępny w dniach 17-31 lipca (urlop) oraz 4-17 września (szkoła letnia CEEPUS/GEOREGNET w Graz) i 19-22 września (wyjazd terenowy)

mgr Joanna Hibner

konsultacje: po uzgodnieniu drogą mailową

mgr Anna Hulicka

Po uprzednim umówieniu się drogą elektroniczną
anna.hulicka@uj.edu.pl

dr hab. Bogdana Izmaiłow

poniedziałek 14.00 - 16.00
(pok. 2.28)

mgr Michał Jakiel

W semestrze wiosennym (2015/16):

Wtorek 12.30-13.30

W sprawach pilnych proszę o kontakt droga mailową.

mgr Barbara Jaśkowiec

po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową (pok 3.14)

mgr Łukasz Jelonkiewicz

środa 11.00 - 13.00
czwartek 11.00 - 13.00

Laboratorium Hydrochemiczne Specjalistyczne, p. 0.24

dr Miłosz Jodłowski

wtorek: 11:30 - 12:30
środa: 10:00 - 11:00

dr Andrzej Kacprzak

Konsultacje:
środa: 09.00-10.00
czwartek: 13.30-14.30
p 2.25


dr Dominik Kaim

W dniach 29.06-31.08 konsultacje tylko po wcześniejszym umówieniu mailowym.

dr inż. Natalia Kolecka

poniedziałek 11:45-12:45
czwartek 14:00-15:00

dr Arkadiusz Kołoś

e-mail: arkadiusz.kolos%uj.edu.pl
tel: 606 484 344
osobiście:
poniedziałek 13 VI 9.30 – 12.00, 13.00 – 15.45 (pierwszeństwo dla grupy „Projekty II rok”)
wtorki 10.30 – 12.00 (14, 21, 28 VI; 5, 12, 19 VII)
środa 22 VI 11.45 - 12.30
piątek 14.00 - 14.45 (17, 24 VI)

inne dni i godziny możliwe po wcześniejszym umówieniu
Zapraszam

mgr Marek Kosowski

Po wcześniejszym umówieniu się droga e-mailową.

mgr Paweł Kotas

Miejsce i godziny konsultacji po indywidualnym uzgodnieniu drogą mailową.

mgr Łukasz Kowalski

W razie potrzeby konsultacji proszę o kontakt pocztą elektroniczną.

dr Leszek Kowanetz

Najbliższe konsultacje w dniu 9 września br. (piątek) w godz. 13.00-14.00 (pok. 3.47).

prof. dr hab. Jacek Kozak

poniedziałek 11.00-12.00; czwartek 12.00-13.00
(pok. 3.40)
+kontakt mailowy
Uwaga: wpisy ocen do indeksów - wyłącznie w poniedziałek

mgr Paweł Krąż

proszę o kontakt mailowy

prof. dr hab. Kazimierz Krzemień

poniedziałek: 12.00 - 14.00, czwartek 15:30 - 16:30
(pok. 2.29)

mgr Sebastian Książkiewicz

Konsultacje po wcześniejszym ustaleniu przez e-mail

mgr Magdalena Kubal

Konsultacje - jedynie po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Poniedziałek - środa w godzinach: 09.00-15.30

Studia Podyplomowe Systemy Informacji Geograficznej UNIGIS
tel. 12 664-53-01, fax: 12 664-53-85
pokój 3.46
unigis@gis.geo.uj.edu.pl
http://www.unigis.uj.edu.pl

prof. dr hab. Włodzimierz Kurek

wtorek: 10:00-11:00
sobota (tylko w czasie Zjazdów studiów niestacjonarnych -TURYSTYKA): 10:45-11:15
(pok. 3.02)

mgr Tomasz Kwiatkowski

Konsultacje w semestrze jesiennym 2015/2016:
wtorek: 16.45 - 18.30

Dodatkowe terminy konsultacji możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.

mgr Judyta Lasek

Konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.
(pok. 2.20)

mgr Justyna Liro

Konsultacje w semestrze wiosennym w roku akademickim 2015/2016:
poniedziałki 13:00-15:00 (7 marca, 21 marca, 25 kwietnia, 16 maja).
Ze względu na wyjazdy w dniach 1-8 maja, 23 maja-1 czerwca nie odbędą się konsultacje.

w sprawie innego terminu lub spraw pilnych proszę o kontakt email
p. 2.41

mgr Maciej Liro

Środa 14:45-16:00, pok. 2.40

dr Małgorzata Luc

POKÓJ 3.35
Do 12 września 2016 sprawie konsultacji proszę o kontakt na adres mailowy: mluc@gis.geo.uj.edu.pl

dr Lidia Luchter

wtorek: 14.00 - 15.00, środa: 13.00-14.00
(pok. 3.06)

mgr Sylwia Łękawska

Konsultacje po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową

mgr Anna Łobodzińska

Konsultacje: po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową

mgr Michał Łyp

po uzgodnieniu przez e-mail: wtorek 14.00-16.30 i czwartek 10.00-12.00
(pok. 2.40)

dr Wojciech Maciejowski

Konsultacje w maju:
po umówieniu się mailowym

mgr Łukasz Matoga

Konsultacje w semestrze letnim roku akademickiego 2015/2016
możliwe po wcześniejszym e-mailowym umówieniu dnia i godziny spotkania.
W sprawach pilnych proszę o kontakt e-mailowy.

dr hab. Dorota Matuszko


W przerwie wakacyjnej zapraszam na konsultacje w terminie uzgodnionionym e-mailem.

dr Grzegorz Micek

Z racji badań terenowych najbliższe konsultacje odbędą się w następujących dniach:
14 czerwca br. (wtorek, 9.00-10.00)
14 czerwca br. (wtorek, 12.00-14.00)
16 czerwca br. (czwartek, 9.30-10.30)
21 czerwca br. (wtorek, 10.00-11.00)
29 czerwca br. (środa, 11.30-12.30)
Kolejny dyżur 5 września br. (poniedziałek) 10.00-11.30

dr Grzegorz Micek

E-mail: grzegorz.micek@uj.edu.pl

dr hab. Anna Michno

Terminy konsultacji w semestrze wiosennym 2015/2016:
wtorek godz. 10.00-12.00
środa, godz. 11.00-13.00
W sprawach pilnych możliwy kontakt mailowy lub telefoniczny

dr hab. Mirosław Mika

Najbliższe konsultacje (pok 3.04):
21.06.2016: 10.00-11.30
30.06.2016: 11.00-12.00

mgr inż. Ewelina Mocior

Konsultacje po wcześniejszym ustaleniu terminu drogą mailową

mgr Łukasz Musielok

W okresie od czerwca do września roku akad. 2015/2016 konsultacje po uprzednim uzgodnieniu terminu drogą mailową

mgr Urszula Nikitin

Jestem obecna codziennie w godz. 8.30-16.30

(pok. 3.43, tel. 664-53-03)

mgr Agnieszka A. Nowak

po wcześniejszym uzgodnieniu terminu drogą mailową

mgr Magdalena Oberska

Zapraszam na konsultacje w kwietniu i maju (pokój 2.41):
17.04.2015 w godz. 14.00-15.00, 24.04.2015 w godz. 14.00-15.00,
25.04.2015 w godz. 14.00-16.00, 08.05.2015 w godz. 14.00-15.00,
09.05.2015 w godz. 14.00-16.00, 15.05.2015 w godz. 14.00-15.00
W sprawach pilnych proszę o kontakt e-mailowy (mag.oberska@gmail.com).

dr Krzysztof Ostafin

do 15 lipca po uzgodnieniu e-mailowym,
15 lipca - 31 sierpnia jestem całkowicie niedostępny (wyjazd służbowy)

dr Katarzyna Ostapowicz

Konsultacje czerwiec-wrzesień:
24.06 (piątek): 15:00-16:00
27.06 (poniedziałek): 15:00-16:00
01.09 (czwartek): 12:00-13:00
W sprawach ważnych proszę o kontakt e-mailowy (katarzyna.ostapowicz@uj.edu.pl).





dr Robert Pawlusiński

Najbliższe konsultacje
30.08.2016 -11.00-12.30
01.09.2016 -11.00-12.30
05.09.2016 -11.00-12.30
07.09.2016 -godziny przedpołudniowe (szczegóły podam w późniejszym terminie)
26.09.2016 -godziny przedpołudniowe (szczegóły podam w późniejszym terminie)
---
od 8 do 23 września - urlop



W sprawach pilnych proszę o kontakt e-mailowy:
robert.pawlusinski@uj.edu.pl

mgr Aneta Pawłowska-Legwand

Po wcześniejszym kontakcie mailowym: aneta.pawlowska@interia.pl

mgr Sebastian Pełech

Po wcześniejszej konsultacji drogą elektroniczną

dr Małgorzata Pietrzak

19 lipca wtorek 12.30-13.30
21 lipca czwartek 12.30-13.30 (ostatnie przed ŚDM i przerwą wakacyjną)

dr hab. Katarzyna Piotrowicz

Najbliższe konsultacje:
6 września 2016 (wtorek) - w godz. 9.30-11.00
8 września 2016 (czwartek) - w godz. 12.00-13.00
lub drogą e-mailową (k.piotrowicz@uj.edu.pl)

Kolejne konsultacje po 18 września 2016.

prof. dr hab. Joanna Pociask-Karteczka

rok akad. 2015/2016
wtorek 11-11.30
czwartek 11-11.30

mgr Marcin Rechciński

W semestrze wiosennym zapraszam na pięć stałych terminów dyżurów - we wtorki (1.03, 15.03, 5.04, 12.04 oraz 16.04) w godz. 10:30-12:00. W przypadku potrzeby dodatkowych konsultacji - zachęcam do indywidualnego umawiania się drogą mailową.

dr hab. inż. Bartłomiej Rzonca

W okresie wakacyjnym konsultacje po umówieniu się drogą mailową.

dr Janusz Siwek

Urlop do dn. 31.08.2016.

Konsultacje we wrześniu 2016:
1.09 godz. 11-12
11.09 godz. 11-12
15.09 godz. 11-12
29.09 godz. 11-12

dr Joanna Paulina Siwek

W związku z moim urlopem zdrowotnym, konsultacje w semestrze letnim 2016 r. będą możliwe jedynie drogą e-mailową.
Z wyrazami szacunku,
Joanna Siwek

mgr inż. Mateusz Sobucki

Po uzgodnieniu przez e-mail.

dr hab. Maria Soja

Konsultacje po umówieniu się drogą e-mailową

dr hab. Izabela Sołjan

wtorek – godz. 11.15–12.00
piątek – godz. 13.00–14.00

mgr Elżbieta Stach

Proszę o kontakt e-mail

mgr Mateusz Stolarczyk

Konsultacje w semestrze zimowym 2015/2016 (pokój 0.52):

środa - 8:00-10:00

mgr Łukasz Sykała

Konsultacje w semestrze wiosennym 2015/2016 (pokój 3.16):
czwartek: 11.30 - 14.30

Dodatkowe terminy konsultacji możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu drogą mailową.

mgr Dorota Szczepanowicz-Balon

Konsultacje
poniedziałek 6 czerwca od 9.45 do 10.45 w sali 2.41.

mgr Sławomir Szot

Konsultacje możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu.

dr Wojciech Szymański

Środa: 12.00-13.00 (pok. 2.14)
Piątek: 10.00-11.00 (pok. 2.14)

mgr Dominika Śliwińska

poniedziałek 13.00-14.30
środa 10.00-11.30
pok. 2.15

dr hab. Jolanta Święchowicz

Godziny konsultacji w semestrze wiosennym 2015/2016
poniedziałek: godz. 19:45-20:30
czwartek: godz. 11:00-12:00
(pok. 2.36)
W sprawach pilnych proszę o kontakt mailowy

mgr Maciej Trojnar

Konsultacje w semestrze letnim 2015/2016 (p.2.41):

Najbliższe terminy konsultacji:
19.03 (sobota) 8.30-8.55
23.03 (środa) 8.10-8.40
30.03 (środa) 10.30-11.20
4.04 (poniedziałek) 13.10-15.00
6.04 (środa) 10.25-10.45
13.04 (środa) 10.25-10.45
20.04 (środa) uwaga zmiana 11.00-11.30
25.04 (poniedziałek) 10.30-11.00 (s.1.25)
11.05 (środa) 8.15-8.40 (s.2.44)
18.05 (środa) 8.40
1.06 (środa) 10.20-10.40
8.06 (środa) 12.00 - 12.20
15.06 (środa) 12.05-12.20 - proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy
21.06 (wtorek) 8.45-9.00 - proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy
30.06 (czwartek) 8.45-9.00 - proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy
15.07 (piątek) 8.45-9.00 - proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy
8.09 (czwartek) 8.45-9.00 - proszę o wcześniejszy kontakt mejlowy

Po wcześniejszym kontakcie mejlowym możliwe spotkanie w innym terminie.

dr Mateusz Troll

Konsultacje odbywają się w pokoju 3.42, względnie za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Najbliższe terminy:
15 lipca (piątek), w godz. 11:00-11:45
26 sierpnia (piątek), w godz. 9:30-10:15
1 września (czwartek), w godz. 9:30-10:15
Od 16 lipca do 25 sierpnia przebywam na urlopie.

dr Piotr Trzepacz

Szanowni Państwo,
najbliższe konsultacje odbędą się 1 marca o godz. 10.00-11.00 w pokoju 3.24.
Pozdrawiam
Piotr Trzepacz

dr hab. Robert Twardosz

W roku akademickim 2016/17, semestr jesienny
Wtorki: 11.00-11.45,(pok. 3.32)
Czwartki: 11.00-11.45, (pok. 3.32)
lub e-mailem: r.twardosz@uj.edu.pl

prof. dr hab. Zbigniew Ustrnul

Konsultacje w semestrze jesiennym odbywają się we wtorki (w godz. 11-12) oraz w czwartki (w godz. 16-17), pok. 3.25.
Zapraszam również w innych terminach po wcześniejszym uzgodnieniu e-mailowym.

mgr Jakub Walawender

Konsultacje w semestrze jesiennym 2014/15:
Wtorek, 15:30-16:30 (pok. 3.22)
Uwaga! Ostatnie konsultacje odbędą się 27.01.
Po tym terminie, proszę o kontakt poprzez e-mail.

dr Joanna Więcław-Michniewska

Na konsultacje w I semestrze zapraszam:
poniedziałki, w godz. 12.00-13.00,
środy, w godz. 12.00-13.00.
Ponadto stały kontakt mailowy: e-mail: j.wieclaw-michniewska@uj.edu.pl

mgr Anna Wolanin

Czwartek 12:00 - 13:00 pok. 2.20

mgr Anna Woźniak

Najbliższe konsultacje:
19.04. (wtorek), godz. 09:30-11:00,
20.04. (środa), godz. 14:30-16:00,
25.04. (poniedziałek), godz. 09:00-10:00,
28.04. (czwartek), godz. 10:00-11:00, w pokoju 3.14.

oraz po uzgodnieniu drogą e-mailową.

dr Dominika Wrońska-Wałach

wtorek 11:00-12:00
czwartek 10:15-11:15
pok. 3.23

dr Agnieszka Wypych

14.06 (wt) 12.30-13.30
16.06 (czw) 14.30-15.30
21.06 (wt) 11.00-12.00
28.06 (wt) 11.00-12.00
30.06 (czw) - do uzgodnienia

W sprawach pilnych proszę o kontakt drogą mailową.

mgr Michał Zatorski

Piątek 13.00-14.00
W innym terminie po wcześniejszym uzgodnieniu

prof. dr hab. Wiesław Ziaja

środa 11:00 - 12:00, czwartek: 12:00 - 13:00
(pok. 2.47)

mgr Elżbieta Ziółkowska

wtorek 15.00 - 16.30, piątek 12.00 - 13:30 (pok. 3.14)
lub po wcześniejszym uzgodnieniu drogą e-mailową

dr hab. Mirosław Żelazny

środa: 11:00-12:30
czwartek: 10:00-12:00

pok. 2.32

Webmaster: Janusz Siwek

Ostatnia aktualizacja: 2016-06-09

© IGiGP UJ "2016"

Valid HTML 4.01 Transitional